OLYMPIC HOPES REGATTA
POZNAƃ (POL), 7-10 September 2023
 
Refresh OFF
Last Changes: 2023-09-08 18:05:39
MK1_1000_U15

C11000U15 C11000U16 C11000U17 C1200U15 C1200U16 C1200U17 C1500U15 C1500U16 C1500U17 C21000U16 C21000U17 C2200U16 C2200U17 C2500U16 C2500U17 C4200U17 C4500U17 K11000U15 K11000U16 K11000U17 K1200U15 K1200U16 K1200U17 K1500U15 K1500U16 K1500U17 K21000U16 K21000U17 K2200U16 K2200U17 K2500U16 K2500U17 K4200U17 K4500U17

C11000U15 C11000U16 C11000U17 C1200U15 C1200U16 C1200U17 C1500U15 C1500U16 C1500U17 C21000U16 C21000U17 C2200U16 C2200U17 C2500U16 C2500U17 C4200U17 C4500U17 K11000U15 K11000U16 K11000U17 K1200U15 K1200U16 K1200U17 K1500U15 K1500U16 K1500U17 K21000U16 K21000U17 K2200U16 K2200U17 K2500U16 K2500U17 K4200U17 K4500U17

DAY 1
2023-09-07
DAY 2
2023-09-08
DAY 3
2023-09-09
DAY 4
2023-09-10
MEDAL
TABLE
CUP OF
NATIONS



[ 156 ] K1 Men 1000m U15 Semifinal-1 [ 158 ] K1 Men 1000m U15 Semifinal-3

08:30  [127]-[129] K2 Men 1000m U17  [H]
08:39  [130]-[131] C2 Men 1000m U17  [H]
08:45  [132]-[135] K2 Men 1000m U16  [H]
09:09  [136]-[137] C2 Men 1000m U16  [H]
09:15  [138]-[139] K2 Women 1000m U17  [H]
09:21  [140]-[142] K2 Women 1000m U16  [H]
09:30  [143]-[144] C2 Women 1000m U16  [H]
10:00  [145]-[147] K1 Men 1000m U17  [SF]
10:09  [148]-[149] C1 Men 1000m U17  [SF]
10:18  [150]-[152] K1 Men 1000m U16  [SF]
10:27  [153]-[155] C1 Men 1000m U16  [SF]
10:45  [156]-[158] K1 Men 1000m U15  [SF]
10:54  [159]-[160] C1 Men 1000m U15  [SF]
11:00  [161]-[162] K1 Women 1000m U17  [SF]
11:09  [163] C1 Women 1000m U17  [SF]
11:21  [164]-[166] K1 Women 1000m U16  [SF]
11:30  [167] C1 Women 1000m U16  [SF]
11:33  [168]-[170] K1 Women 1000m U15  [SF]
11:42  [171] C1 Women 1000m U15  [SF]
12:57  [172]-[173] K2 Men 1000m U17  [SF]
13:03  [174] C2 Men 1000m U17  [SF]
13:06  [175]-[177] K2 Men 1000m U16  [SF]
13:15  [178] C2 Men 1000m U16  [SF]
13:30  [179] K2 Women 1000m U17  [SF]
13:33  [180]-[181] K2 Women 1000m U16  [SF]
13:42  [182] C2 Women 1000m U16  [SF]
14:20  [183]-[189] K1 Men 1000m U17  [F C]
14:25  [184]-[191] K1 Men 1000m U16  [F C]
14:35  [186]-[190] C1 Men 1000m U17  [F B]
14:40  [187]-[191] K1 Men 1000m U16  [F B]
14:45  [188]-[192] C1 Men 1000m U16  [F B]
15:00  [191] K1 Men 1000m U16  [F A]
15:15  [193]-[197] K1 Men 1000m U15  [F C]
15:25  [195]-[198] C1 Men 1000m U15  [F B]
15:30  [196]-[199] K1 Women 1000m U17  [F B]
15:50  [200] C1 Women 1000m U17  [F]
16:05  [201]-[203] K1 Women 1000m U16  [F B]
16:10  [202]-[205] K1 Women 1000m U15  [F B]
16:20  [204] C1 Women 1000m U16  [F]
16:30  [206] C1 Women 1000m U15  [F]
17:00  [207]-[209] K2 Men 1000m U17  [F B]
17:05  [208]-[211] K2 Men 1000m U16  [F B]
17:15  [210] C2 Men 1000m U17  [F]
17:25  [212] C2 Men 1000m U16  [F]
17:40  [213]-[216] K2 Women 1000m U16  [F B]
17:45  [214] K2 Women 1000m U17  [F]
17:50  [215] C2 Women 1000m U17  [F]
18:00  [217] C2 Women 1000m U16  [F]
1-3 to Final A, 4-6 to Final B, 7-9 to Final C
 Heat 1  Heat 2  Heat 3  Heat 4  Heat 5  Semifinal-1  Semifinal-2  Semifinal-3  FINAL A  FINAL B  FINAL C  Summary

Last Changes: 2023-09-08 11:51:02
[ 157 ] K1 Men 1000m U15 - Semifinal-2 START: 2023-09-08 10:48 STARTED: 10:47:59
Pos Lane Heat Bib Athlete YOB NF WRank Mark Rank
1 4 3 240 Levente Karoly GYARMATI 2008 HUNGARY (HUN) 39.64 FA 1
2 6 3 143 Roman ORLOV 2008 ESTONIA (EST) 40.18 FA 2
3 5 3 519 Martim CONCEICAO 2008 PORTUGAL (POR) 40.52 FA 3
4 2 3 134 Malthe RECKENDORFF PILEMAND 2008 DENMARK (DEN) 41.95 FB 4
5 8 3 26 Wolf VANLOMMEL 2008 BELGIUM (BEL) 48.54 FB 5
6 3 3 130 Magnus Valentin NISSEN 2008 DENMARK (DEN) 48.86 FB 6
7 7 3 535 Nacul LIUBOMIR 2008 REP OF MOLDOVA (MDA) 49.26 FC 7
8 9 3 542 Chirill SAVCENCO 2009 REP OF MOLDOVA (MDA) 51.84 FC 8
9 1 3 169 Arthur LESOUEF 2008 FRANCE (FRA) 55.92 FC 9
1 3 1 303 Sean BUTTERLY 2008 IRELAND (IRL) 4:04.62 FA 10
2 4 1 813 Tony HEITMANN 2008 GERMANY (GER) 4:05.04 FA 11
3 7 1 331 Leonardo CANDELA 2008 ITALY (ITA) 4:05.62 FA 12
4 5 1 679 Rahmi Kaan KARAHAN 2008 TURKEY (TUR) 4:06.00 FB 13
1 5 2 811 Timo GESSERT 2008 GERMANY (GER) 4:07.55 FA 14
2 4 2 503 Pawel SZOTT 2008 POLAND (POL) 4:08.59 FA 15
3 6 2 209 Olivier MAZUR 2008 GREAT BRITAIN (GBR) 4:09.48 FA 16
5 6 1 512 Damian ZAWISTOWSKI 2008 POLAND (POL) 4:10.28 FB 17
4 3 2 567 Petar LAKICEVIC 2008 SERBIA (SRB) 4:13.21 FB 18
5 7 2 458 Diego Alexander POPA 2008 MEXICO (MEX) 4:13.40 FB 19
6 9 1 34 Kaloyan ZAHARIEV 2008 BULGARIA (BUL) 4:13.64 FB 20
6 8 2 587 Luke Enrique DIEZ THANG 2008 SINGAPORE (SGP) 4:15.12 FB 21
7 1 2 340 Davide Inocentiu PRUNA 2008 ITALY (ITA) 4:15.50 FC 22
8 2 2 116 Daniel ZABA 2008 CZECH REPUBLIC (CZE) 4:16.34 FC 23
9 9 2 569 Mateja MOLNAR 2008 SERBIA (SRB) 4:17.38 FC 24
7 8 1 233 Kevin BUDAI 2008 HUNGARY (HUN) 4:18.26 FC 25
8 2 1 632 Tomas TAPUSIK 2008 SLOVAKIA (SVK) 4:20.07 FC 26
9 1 1 554 Nicolas Matei URSACHI 2008 ROMANIA (ROU) 4:23.47 FC 27

Domtel © by Pilar 2013-2023           0.09517502784729 s.