OLYMPIC HOPES REGATTA
POZNAƃ (POL), 7-10 September 2023
 
Refresh OFF
Last Changes: 2023-09-08 18:05:39
MK1_1000_U17

C11000U15 C11000U16 C11000U17 C1200U15 C1200U16 C1200U17 C1500U15 C1500U16 C1500U17 C21000U16 C21000U17 C2200U16 C2200U17 C2500U16 C2500U17 C4200U17 C4500U17 K11000U15 K11000U16 K11000U17 K1200U15 K1200U16 K1200U17 K1500U15 K1500U16 K1500U17 K21000U16 K21000U17 K2200U16 K2200U17 K2500U16 K2500U17 K4200U17 K4500U17

C11000U15 C11000U16 C11000U17 C1200U15 C1200U16 C1200U17 C1500U15 C1500U16 C1500U17 C21000U16 C21000U17 C2200U16 C2200U17 C2500U16 C2500U17 C4200U17 C4500U17 K11000U15 K11000U16 K11000U17 K1200U15 K1200U16 K1200U17 K1500U15 K1500U16 K1500U17 K21000U16 K21000U17 K2200U16 K2200U17 K2500U16 K2500U17 K4200U17 K4500U17

DAY 1
2023-09-07
DAY 2
2023-09-08
DAY 3
2023-09-09
DAY 4
2023-09-10
MEDAL
TABLE
CUP OF
NATIONS



[ 3 ] K1 Men 1000m U17 Heat 3 [ 5 ] K1 Men 1000m U17 Heat 5

08:30  [1]-[6] K1 Men 1000m U17  [H]
08:48  [7]-[9] C1 Men 1000m U17  [H]
09:09  [10]-[15] K1 Men 1000m U16  [H]
09:27  [16]-[19] C1 Men 1000m U16  [H]
09:45  [20]-[24] K1 Men 1000m U15  [H]
10:00  [25]-[27] C1 Men 1000m U15  [H]
10:09  [28]-[30] K1 Women 1000m U17  [H]
10:21  [31]-[32] C1 Women 1000m U17  [H]
10:36  [33]-[36] K1 Women 1000m U16  [H]
10:48  [37]-[38] C1 Women 1000m U16  [H]
10:54  [39]-[42] K1 Women 1000m U15  [H]
11:06  [43]-[44] C1 Women 1000m U15  [H]
11:24  [45]-[50] K1 Men 500m U17  [H]
11:42  [51]-[52] C1 Men 500m U17  [H]
12:03  [53]-[58] K1 Men 500m U16  [H]
12:21  [59]-[61] C1 Men 500m U16  [H]
12:36  [62]-[67] K1 Men 500m U15  [H]
12:54  [68]-[70] C1 Men 500m U15  [H]
13:03  [71]-[74] K1 Women 500m U17  [H]
13:18  [75]-[76] C1 Women 500m U17  [H]
13:33  [77]-[80] K1 Women 500m U16  [H]
13:45  [81]-[82] C1 Women 500m U16  [H]
13:54  [83]-[87] K1 Women 500m U15  [H]
14:09  [88]-[90] C1 Women 500m U15  [H]
14:30  [91]-[93] K4 Men 500m U17  [H]
14:48  [94]-[95] C4 Men 500m U17  [H]
15:03  [96]-[98] K4 Women 500m U17  [H]
16:00  [99]-[102] K2 Men 200m U17  [H]
16:12  [103]-[104] C2 Men 200m U17  [H]
16:18  [105]-[109] K2 Men 200m U16  [H]
16:33  [110]-[112] C2 Men 200m U16  [H]
16:51  [113]-[114] K2 Women 200m U17  [H]
17:00  [115]-[118] K2 Women 200m U16  [H]
17:30  [119]-[121] K4 Men 200m U17  [H]
17:39  [122]-[123] C4 Men 200m U17  [H]
17:57  [124]-[126] K4 Women 200m U17  [H]
1-4 + 3x5th BT to SF, rest out
 Heat 1  Heat 2  Heat 3  Heat 4  Heat 5  Heat 6  Semifinal-1  Semifinal-2  Semifinal-3  FINAL A  FINAL B  FINAL C  Summary

Last Changes: 2023-09-07 11:56:20
[ 4 ] K1 Men 1000m U17 - Heat 4 START: 2023-09-07 08:39 STARTED: 08:40:32
Pos Lane Bib Athlete YOB NF WRank Mark Rank
1 7 602 Martin BABIK 2006 SLOVAKIA (SVK) 3:56.82 SF 12
2 3 52 Carter NAUGLER 2006 CANADA (CAN) 3:58.07 1.25 SF 16
3 1 70 Brutus DVORAK 2006 CZECH REPUBLIC (CZE) 4:00.30 3.48 SF 23
4 2 225 Markelos-Iasonas PETROPOULOS 2006 GREECE (GRE) 4:00.60 3.78 SF 24
5 5 552 Bogdan-Andrei PINZARU 2006 ROMANIA (ROU) 4:05.73 8.91 31
6 6 320 Nevo KLEINMAN 2006 ISRAEL (ISR) 4:07.60 10.78 33
7 4 589 Liang Jie Matthew KOH 2006 SINGAPORE (SGP) 4:15.15 18.33 40
8 8 666 Hannes VARENDH 2006 SWEDEN (SWE) 4:25.58 28.76 47

Domtel © by Pilar 2013-2023           0.078711986541748 s.